Bře 21, 2024 | Lunch meet

Lunch Meet potřetí

Za milé podpory Nového Města na Moravě pořádají gastronomičtí našinci (a taky nadšenci ze spolku Lysina) již 3. ročník jednodenního festivalu Lunch Meet (čti Lánčmít)! Pojďte se s námi potkat 15. června 2024 a my vám slibujeme, že vás čeká víc než jen super oběd!

Na překrásném nádvoří novoměstské Horácké galerie to bude právě tuto sobotu HOTně dobrý! (Ano, bude to hot!) Kromě skvělého jídla od místních i cizáckých tvůrců se můžete těšit na parádní drinky, kafíčka s late artem, muziku linoucí se z pod rukou našeho DJ Jarmila a další radosti v podobě zajímavých worshopů. Atmosféra bude jistě báječná, a to už hlavně pro to, že budete moct odložit děti do dětského koutku.

I když nevíme, proč byste odcházeli jinam, ale kdyby jste přece jen měli choutky, doporučujeme se vzdálit maximálně do parku u místní galerie, kde budou současně probíhat největší městské slavnosti Nova Civitas (ale jo, skvělá akce!).

Sledujte náš web a sociální sítě, kde budeme pravidelně aktualizovat novinky. Třeba jako seznam stánkařů. A už jsme mluvili o doprovodném programu? Bude! Tedy bude senzační!

A pamatujte! V červnu je teplo – my máme zmrzlinu!