Lunch Meet

sobota 17. 6. 2023 11:00-20:00 hodin
nádvoří Horácké galerie
vstupné grátis

Lunch Meet (čti Lánčmít) je jednodenní food festival nejen pro gurmány, ale i pro dobrou věc.

V sobotu 17. června se v srdci Nového Města na Moravě uskuteční jedinečná gastronomická událost, která nabídne nejen lahodná jídla a zábavu, ale podpoří Domov Pomněnka a lidi s Alzheimerovou chorobou. Spolu se všemi foodies (čti milovníky jídla a pití) se již podruhé potkáme na nádvoří Horácké galerie.

Na festivalu Lunch Meet ochutnáte nejnovější trendy v gastronomii a lahůdky od nejlepších podniků. Bude se vařit, ochutnávat, pít a samozřejmě nebude chybět ani náš karťák DJ Jarmil! Nechte si místo v břichu na pořádnou dávku street food, koblih, kafíček a naturálních vín. A co s dětmi? Ty prostě necháte v naší kitchen lab vytvářet vlastní recepty.

Lunch meet má pod palcem

Aneta Linka

Lunch Meet 2023

Lunch Meet 2023

Lunch Meet je jednodenní food festival nejen pro gurmány, ale i pro dobrou věc.
V sobotu 17. června se v srdci našeho města uskuteční jedinečná gastronomická událost, která nabídne nejen lahodná jídla a zábavu, ale podpoří Domov Pomněnka a lidi s Alzheimerovou chorobou.

číst více
Nezapomeňte přijít na Lunch Meet

Nezapomeňte přijít na Lunch Meet

V minulém roce jsme díky festivalu podpořili stavbu Domova Pomněnka, který roste v Novém Městě na Moravě, částkou 40 819 Kč. Pomněnka poskytne domov lidem s Alzheimerovou nemocí a usnadní jejich život. Ani letos nechceme na Pomněnku zapomenout. Tak si udělejte uzlík...

číst více
Druhý ročník Lunch meetu

Druhý ročník Lunch meetu

Máme velkou radost, že i rok 2023 naservíruje v Novém Městě na Moravě skvělý jídlo a pití na foodfestivalu Lánčmít. Vibe prvního ročníku nás neskutečné bavil a ujistil, že tahle jedinečná akce se musí opakovat. A tak přichází druhý ročník plný změn a upgradu. Co ale...

číst více

Spolupracujeme s