Lunch Meet

sobota 15. června 2024
nádvoří Horácké galerie
vstupné grátis

Za milé podpory Nového Města na Moravě pořádají gastronomičtí našinci (a taky nadšenci ze spolku Lysina) již 3. ročník jednodenního festivalu Lunch Meet (čti Lánčmít)! Pojďte se s námi potkat 15. června 2024 a my vám slibujeme, že vás čeká víc než jen super oběd!

Na překrásném nádvoří novoměstské Horácké galerie to bude právě tuto sobotu HOTně dobrý! (Ano, bude to hot!) Kromě skvělého jídla od místních i cizáckých tvůrců se můžete těšit na parádní drinky, kafíčka s late artem, muziku linoucí se z pod rukou našeho DJ Jarmila a další radosti v podobě zajímavých worshopů. Atmosféra bude jistě báječná, a to už hlavně pro to, že budete moct odložit děti do dětského koutku.

I když nevíme, proč byste odcházeli jinam, ale kdyby jste přece jen měli choutky, doporučujeme se vzdálit maximálně do parku u místní galerie, kde budou současně probíhat největší městské slavnosti Nova Civitas (ale jo, skvělá akce!).

Sledujte náš web a sociální sítě.

Lunch meet má pod palcem

Aneta Linka

Lunch Meet potřetí

Lunch Meet potřetí

Za milé podpory Nového Města na Moravě pořádají gastronomičtí našinci (a taky nadšenci ze spolku Lysina) již 3. ročník jednodenního festivalu Lunch Meet (čti Lánčmít)! Pojďte se s námi potkat 15. června 2024 a my vám slibujeme, že vás čeká víc než jen super oběd! Na...

číst více
Lunch Meet 2023

Lunch Meet 2023

Lunch Meet je jednodenní food festival nejen pro gurmány, ale i pro dobrou věc.
V sobotu 17. června se v srdci našeho města uskuteční jedinečná gastronomická událost, která nabídne nejen lahodná jídla a zábavu, ale podpoří Domov Pomněnka a lidi s Alzheimerovou chorobou.

číst více
Nezapomeňte přijít na Lunch Meet

Nezapomeňte přijít na Lunch Meet

V minulém roce jsme díky festivalu podpořili stavbu Domova Pomněnka, který roste v Novém Městě na Moravě, částkou 40 819 Kč. Pomněnka poskytne domov lidem s Alzheimerovou nemocí a usnadní jejich život. Ani letos nechceme na Pomněnku zapomenout. Tak si udělejte uzlík...

číst více

Spolupracujeme s