Kvě 17, 2023 | Lunch meet

Lunch Meet 2023

Lunch Meet je jednodenní food festival nejen pro gurmány, ale i pro dobrou věc.

V sobotu 17. června se v srdci našeho města uskuteční jedinečná gastronomická událost, která nabídne nejen lahodná jídla a zábavu, ale podpoří Domov Pomněnka a lidi s Alzheimerovou chorobou. Spolu se všemi foodies (čti milovníky jídla a pití) se již podruhé potkáme na nádvoří Horácké galerie v Novém Městě na Moravě.

Na festivalu Lunch Meet ochutnáte nejnovější trendy v gastronomii a lahůdky od nejlepších podniků.  Bude se vařit, ochutnávat, pít a samozřejmě nebude chybět ani náš karťák DJ Jarmil! Nechte si místo v břichu na pořádnou dávku street food, koblih, kafíček a naturálních vín.  A co s dětmi? Ty prostě necháte v naší kitchen lab vytvářet vlastní recepty.

Vřele doporučujeme naložit si vydatnou porci festivalové atmosféry Lánčmítu, minulý rok chutnala zatraceně dobře. Pokud se chcete dozvědět víc, sledujte sociální sítě festivalu facebook.com/lunchmeet.nmnm, instagram.com/lunchmeet.nmnm/ nebo web lysina.cz. Srdečně děkujeme i našim partnerům Město Nové Město na Moravě, harst agencyPAMA, bez kterých by to uvařit nešlo.